Databáze nálezů

Lokalita: Období: Obrázky

1. Calamit (10-24 / Otvovice / karbon)
2. Stigmaria (10-17 / Otvovice / karbon)
3. Fragmenty karbonské flory (10-18 / Otvovice / karbon)
4. Neuropteris spec. (?) (10-19 / Otvovice / karbon)
5. Orthocer (10-71 / Karnské Alpy / ???)
6. Mlž (10-33 / Bdin a okoli / křída)
7. Koralit (10-88 / Lochkov / devon)
8. Gastropod (09-12 / Tuchořice / miocen)
9. Lilijice (Scyphocrinites) (10-52 / Budnanska skala / silur)
10. Lilijice (Scyphocrinites) (10-54 / Budnanska skala / silur)
11. Brachipod (10-46 / Plešivec u Koněprus / devon)
12. Trn (chondrichthyes ?) (10-93 / Jeníkov / křída)
13. Sclerospongia (?) (10-91 / Jeníkov / křída)
14. Ventriculites (10-90 / Jeníkov / křída)
15. Mlž (09-10 / Bdin a okoli / křída)
16. Orthocer (10-11 / Solvayovy lomy / devon)
17. Ananaspis sp. (trilobit) (09-21 / Koledník / silur)
18. Paradoxides gracilis (09-28 / Jince / kambrium)
19. Paradoxides gracilis (09-29 / Jince / kambrium)
20. Paradoxides gracilis (09-30 / Jince / kambrium)
21. Elipsocephalus hoffi (09-27 / Jince / kambrium)
22. Protocardia sp. (09-38 / Mutějovice / křída)
23. Inoceramus (09-39 / Mutějovice / křída)
24. Mlž (09-24 / Semická hůra / křída)
25. Orthocer (09-32 / Solvayovy lomy / devon)
26. Paradoxides gracilis (09-31 / Jince / kambrium)
27. Brachipod (09-23 / Koledník / ???)
28. Brachipod (09-46 / ZZZ / ordovik)
29. Brachipod (09-48 / ZZZ / ordovik)
30. Dendrocystites sedgwicki (10-05 / Trubín / ordovik)
31. Brachipod (10-06 / Trubín / ordovik)
32. Konulárie (10-04 / Trubín / ordovik)
33. Deanaspis senftenbergi (10-64 / Trubín / ordovik)
34. Dalmanitina elfrida (10-02 / Trubín / ordovik)
35. Isotrypa bifrons (10-132 / Koněprusy / devon)
36. Mechovka ? (10-07 / Kosov u Berouna / devon)
37. Brachipod (09-62 / Záhořany - Děd / ordovik)
38. Conocoryphe ovata (10-124 / Biskoupky / kambrium)
39. Kmen (10-78 / pískovna Erika / eocen)
40. Mlž (09-42 / Mutějovice / křída)
41. Lepidodendron (10-136 / Otvovice / karbon)
42. Brachipoda (10-125e / Biskoupky / kambrium)
43. Pleurostoma sp. ? (10-134 / Jeníkov-Lahošť / křída)
44. Odontochile Hausmanni (09-63 / Černá rokle - V Sudech / devon)
45. Odontochile Hausmanni (09-61 / Černá rokle - V Sudech / devon)
46. Odontochile Hausmanni (09-64 / Černá rokle - V Sudech / devon)
65. Gastropod (neurčeno) (11-86 / Plešivec u Koněprus / devon)
47. Lilijice (11-01 / Žákův lom v Chuchli / silur)
48. Neurčeno (11-02 / Žákův lom v Chuchli / silur)
49. Graptoliti (11-03 / Chuchle- Čulíkův lom / silur)
50. Mlž - Neurčeno (11-15 / Žákův lom v Chuchli / silur)
51. Hydrocephalus carens (11-16 / Skryje / kambrium)
52. Paralejurus brongniarti (10-114 / Damil - Modrý lom / devon)
53. Odontochile Hausmanni (11-30 / Černá rokle - V Sudech / devon)
54. Plagiostoma hoperi (?) (09-69 / Mutějovice / křída)
55. Hercynella (11-27 / Černá rokle u Kosoře / devon)
56. Monograptus sp. (11-09 / Chuchle- Čulíkův lom / silur)
57. Laocaetis sp. (11-35 / Plaňany / křída)
58. Ústřice ? (11-38 / Plaňany / křída)
59. Spongium křemité houby (11-72 / Úpohlavy / křída)
60. Monograptus sp. (11-21 / Barrandovy jámy / silur)
84.Gyrostrea sp. (11-116 / Plaňany / křída)
61. Zlichovaspis rugosa (?) (10-116 / Damil - Modrý lom / devon)
62. Křemitá houba (10-92 / Jeníkov-Lahošť / křída)
63. Cephalopod (11-34 / Milská stráň / křída)
64. Mlž (neurčeno) (11-32 / Milská stráň / křída)
66. Ichnofosilie (11-78 / Vošková / křída)
67. Gerastos bohemicus (?) (11-80 / Plešivec u Koněprus / devon)
68. Panenka sp. (09-35 / Černá rokle u Kosoře / devon)
69. Brachipod (10-142 / Solvayovy lomy / devon)
70. List (olše ?) (10-80 / pískovna Erika / eocen)
71. Mlž (neurčeno) (11-79 / Vošková / křída)
72. neurčeno (11-11 / Chuchle- Čulíkův lom / devon)
73. Plži (neurčeno) (09-13 / Tuchořice / miocen)
74. Orthocer (11-26 / Orthocerový lůmek / silur)
75. Neurčeno (orthocer ?) (10-111 / Klabava / ordovik)
76. Korál (11-92 / Plešivec u Koněprus / devon)
77. Boheminella romingeri (10-123 / Biskoupky / kambrium)
78. Čeřiny (dešťové kapky ?) (11-96 / Ovčín u Radnic / karbon)
79. List kordaitu (?) (11-97 / Ovčín u Radnic / karbon)
80. Ústřice (11-98 / Plaňany / křída)
81. Craticularia (?) (11-101 / Plaňany / křída)
82. Ústřice (11-103 / Plaňany / křída)
83. Lima (11-54 / Úpohlavy / křída)
85. Dešťové kapky (11-109 / Ovčín u Radnic / karbon)
86. Laocaetis (11-105 / Plaňany / křída)
87. Dendrocystites barrandei (09-37 / Záhořany - Děd / ordovik)
88. Orthocer (10-15 / Kosov u Berouna / silur)
89.Septatrypa sp. (11-120 / Kosov u Berouna / silur)
90. Septatrypa sp. (09-72 / Kosov u Berouna / silur)
91. Brachipod (neurčeno) (09-71 / Koledník / silur)
92. Encrinuraspis beaumonti (11-121 / Kosov u Berouna / silur)
93. Graptolit (11-122 / Kosov u Berouna / silur)
94. Články lilijic (10-56 / Budnanska skala / silur)
95. Graptolit (11-10 / Žákův lom v Chuchli / silur)
96. Trilobit (Odontochile ?) (10-113 / Damil - Modrý lom / devon)
97. Mlž (11-60 / Úpohlavy / křída)
98. Harpidella misera (11-124 / Kosov u Berouna / silur)
99. Monograptus (11-125 / Kosov u Berouna / silur)
100. Encrinuraspis beaumonti (11-123 / Kosov u Berouna / silur)
101. Graptolit (12-01 / Požáry / silur)
102. Graptolit (12-02b / Požáry / silur)
103. Graptolit (12-02a / Požáry / silur)
104. Isorthis sp. (brachipod) (12-04 / Požáry / silur)
105. Brachipoda (12-03 / Požáry / silur)
106. Kordait (12-12 / Minice / karbon)
107. Stigmaria (12-13 / Minice / karbon)
108. Calamit (?) (12-14 / Minice / karbon)
109. Mlž (12-22 / Knovíz - dálniční zářez / křída)
110. Psilophyton (12-24 / Železniční zářez v Hlubočepích / devon)
111. Psilophyton (12-23 / Železniční zářez v Hlubočepích / devon)
112. Goniatit (12-45 / Oldřůvky / karbon)
113. Chondrites (12-75 / ZZZ / silur)
114. Thallograptus (12-105 / Kosov u Berouna / silur)
115. Brachipoda (12-109 / Kosov u Berouna / silur)
116. Calamostachys (13-08 / Tuchlovice - Nosek / karbon)
117. Asterophyllites (13-11 / Tuchlovice - Nosek / karbon)
118. Thallograptus (13-01 / Kosov u Berouna / silur)
119. Lepidodendron (13-05 / Tuchlovice - Nosek / karbon)
 
Vitamíny a minerály pro zdraví a vitalitu